319 000 €
612 €/m²
Property 63674 photo 1
Property 63674 photo 2
Property 63674 photo 3
Property 63674 photo 4
Property 63674 photo 5

Details

Описание

Продава се Парцел с площ 521 кв.м. В Никосии

Продажба
450 000 € 72 €/m²
  • Обектен код 51659
  • Квадратура 6200 m²
Продажба
379 753 € 437 €/m²
  • Обектен код 23405
  • Квадратура 869 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
350 000 € 266 900 € 53 €/m²
  • Обектен код 25630
  • Квадратура 5017 m²
  • Разстояние до морето 520 m
Продажба
295 000 € 21 €/m²
  • Обектен код 58865
  • Квадратура 14047 m²
Продажба
300 000 €
  • Обектен код 35277
  • Квадратура 0 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
300 000 € 125 €/m²
  • Обектен код 43792
  • Квадратура 2385 m²
  • Разстояние до морето 2000 m

Абонамент за бюлетин