350 000 €
107 €/m²
Property 56123 photo 1
Property 56123 photo 2
Property 56123 photo 3
Property 56123 photo 4
Property 56123 photo 5

Details

Описание

Продава се Парцел с площ 3243 кв.м. В Никосии

Продажба
458 500 € 500 €/m²
  • Обектен код 23397
  • Квадратура 917 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
379 753 € 437 €/m²
  • Обектен код 23405
  • Квадратура 869 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
445 050 € 450 €/m²
  • Обектен код 23382
  • Квадратура 989 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
515 000 € 32 €/m²
  • Обектен код 48667
  • Квадратура 15639 m²
  • Разстояние до морето 6000 m
Продажба
414 800 € 400 €/m²
  • Обектен код 23385
  • Квадратура 1037 m²
  • Разстояние до морето 2200 m

Абонамент за бюлетин