Продажба - Парцел 16389 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака Ларнака
468 000 €
28 €/m²
Property 52744 photo 1
Property 52744 photo 2
Property 52744 photo 3
Property 52744 photo 4

Details

Описание

Продава се Парцел с площ 16389 кв.м. В Ларнаке

Продажба
440 000 € 696 €/m²
  • Обектен код 26337
  • Квадратура 632 m²
  • Разстояние до морето 6500 m
Продажба
395 000 € 635 €/m²
  • Обектен код 53202
  • Квадратура 622 m²
  • Разстояние до морето 5100 m
Продажба
500 000 € 609 €/m²
  • Обектен код 45007
  • Квадратура 821 m²
  • Разстояние до морето 500 m
Продажба
580 500 € 500 €/m²
  • Обектен код 23400
  • Квадратура 1161 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
450 000 € 450 €/m²
  • Обектен код 28899
  • Квадратура 1000 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
394 800 € 400 €/m²
  • Обектен код 23376
  • Квадратура 987 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
490 000 € 8 €/m²
  • Обектен код 57437
  • Квадратура 58060 m²
Продажба
458 500 € 500 €/m²
  • Обектен код 23397
  • Квадратура 917 m²
  • Разстояние до морето 2200 m

Абонамент за бюлетин