Продажба - Парцел 622 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Меса Гейтония
395 000 €
635 €/m²
Property 53202 photo 1

Details

  • Коефициент на сграда: 80
  • разстояние до морето: 5100 m
  • Разстояние до летището: 65 km

Описание

Продава се Парцел с площ 622 кв.м. В Лимассоле

Продажба
350 000 € 391 €/m²
  • Обектен код 23408
  • Квадратура 895 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
500 000 € 609 €/m²
  • Обектен код 45007
  • Квадратура 821 m²
  • Разстояние до морето 500 m
Продажба
460 000 € 603 €/m²
  • Обектен код 53061
  • Квадратура 762 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
394 800 € 400 €/m²
  • Обектен код 23376
  • Квадратура 987 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
414 800 € 400 €/m²
  • Обектен код 23385
  • Квадратура 1037 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
490 000 € 801 €/m²
  • Обектен код 53060
  • Квадратура 611 m²
  • Разстояние до морето 5200 m
Продажба
570 350 € 550 €/m²
  • Обектен код 23396
  • Квадратура 1037 m²
  • Разстояние до морето 2200 m

Абонамент за бюлетин