Продажба - Парцел 611 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Меса Гейтония
490 000 €
801 €/m²
Property 53060 photo 1

Details

  • Коефициент на сграда: 90
  • разстояние до морето: 5200 m
  • Разстояние до летището: 65 km

Описание

Продава се Парцел с площ 611 кв.м. В Лимассоле

Продажба
530 000 € 581 €/m²
  • Обектен код 45858
  • Квадратура 911 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
520 000 € 19 €/m²
  • Обектен код 58643
  • Квадратура 26422 m²
Продажба
414 800 € 400 €/m²
  • Обектен код 23385
  • Квадратура 1037 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
590 000 € 1008 €/m²
  • Обектен код 32170
  • Квадратура 585 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
515 000 € 32 €/m²
  • Обектен код 48667
  • Квадратура 15639 m²
  • Разстояние до морето 6000 m
Продажба
445 050 € 450 €/m²
  • Обектен код 23382
  • Квадратура 989 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
650 000 € 764 €/m²
  • Обектен код 41153
  • Квадратура 850 m²
  • Разстояние до морето 3500 m

Абонамент за бюлетин