Продажба - Парцел 15639 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Монагрули
515 000 €
32 €/m²
Property 48667 photo 1
Property 48667 photo 2
Property 48667 photo 3

Details

  • разстояние до морето: 6000 m
  • Разстояние до край. град: 10 km
  • Разстояние до летището: 39 km

Описание

Продава се Парцел с площ 15639 кв.м. В Лимассоле На територията: водоснабдяване, електричество. Имотът предлага красива гледка към планината.

Продажба
450 000 € 150 €/m²
  • Обектен код 32660
  • Квадратура 3000 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
616 850 € 650 €/m²
  • Обектен код 23387
  • Квадратура 949 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
424 800 € 480 €/m²
  • Обектен код 23394
  • Квадратура 885 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
613 600 € 650 €/m²
  • Обектен код 23380
  • Квадратура 944 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
750 000 € 143 €/m²
  • Обектен код 28896
  • Квадратура 5217 m²
  • Разстояние до морето 2300 m
Продажба
690 000 € 110 €/m²
  • Обектен код 48539
  • Квадратура 6261 m²
  • Разстояние до морето 8000 m

Абонамент за бюлетин