Продажба - Парцел 26422 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос Пафос
520 000 €
19 €/m²
Property 58643 photo 1
Property 58643 photo 2
Property 58643 photo 3
Property 58643 photo 4
Property 58643 photo 5
Property 58643 photo 6

Details

Описание

Продава се Парцел с площ 26422 кв.м. В Пафосе

Продажба
490 000 € 8 €/m²
  • Обектен код 57437
  • Квадратура 58060 m²
Продажба
740 000 € 70 €/m²
  • Обектен код 38723
  • Квадратура 10554 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
616 850 € 650 €/m²
  • Обектен код 23387
  • Квадратура 949 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
490 000 € 801 €/m²
  • Обектен код 53060
  • Квадратура 611 m²
  • Разстояние до морето 5200 m
Продажба
458 500 € 500 €/m²
  • Обектен код 23397
  • Квадратура 917 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
750 000 € 143 €/m²
  • Обектен код 28896
  • Квадратура 5217 m²
  • Разстояние до морето 2300 m
Продажба
445 050 € 450 €/m²
  • Обектен код 23382
  • Квадратура 989 m²
  • Разстояние до морето 2200 m

Абонамент за бюлетин