575 000 €
22 €/m²
Property 55918 photo 1
Property 55918 photo 2
Property 55918 photo 3
Property 55918 photo 4

Details

Описание

Продава се Парцел с площ 25419 кв.м. В Никосии

Продажба
850 000 € 263 €/m²
  • Обектен код 40530
  • Квадратура 3222 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
825 000 € 191 €/m²
  • Обектен код 37479
  • Квадратура 4300 m²
  • Разстояние до морето 1300 m
Продажба
653 250 € 650 €/m²
  • Обектен код 23386
  • Квадратура 1005 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
790 000 € 1433 €/m²
  • Обектен код 32321
  • Квадратура 551 m²
  • Разстояние до морето 1400 m
Продажба
600 000 € 49 €/m²
  • Обектен код 35208
  • Квадратура 12041 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
690 000 € 110 €/m²
  • Обектен код 48539
  • Квадратура 6261 m²
  • Разстояние до морето 8000 m
Продажба
535 000 € 685 €/m²
  • Обектен код 53059
  • Квадратура 781 m²
  • Разстояние до морето 1200 m

Абонамент за бюлетин