Продажба - Парцел 3679 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
340 000 €
92 €/m²
Property 35955 photo 1
Property 35955 photo 2
  • Обектен код 35955
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Парцел
  • Площ на участък 3679 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Разстояние до летището: 44 km

Описание

Продава се Парцел с площ 3679 кв.м. В Лимассоле

Продажба
300 000 € 125 €/m²
  • Обектен код 43792
  • Квадратура 2385 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
358 000 € 400 €/m²
  • Обектен код 23398
  • Квадратура 895 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
503 500 € 500 €/m²
  • Обектен код 23377
  • Квадратура 1007 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
450 000 € 150 €/m²
  • Обектен код 32660
  • Квадратура 3000 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
497 000 € 59 €/m²
  • Обектен код 25674
  • Квадратура 8362 m²
  • Разстояние до морето 4600 m
Продажба
424 800 € 480 €/m²
  • Обектен код 23394
  • Квадратура 885 m²
  • Разстояние до морето 2200 m

Абонамент за бюлетин