295 000 €
23 €/m²
Property 59480 photo 1
Property 59480 photo 2
Property 59480 photo 3
Property 59480 photo 4

Details

Описание

Продава се Парцел с площ 12607 кв.м. В Никосии

Продажба
394 800 € 400 €/m²
  • Обектен код 23376
  • Квадратура 987 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
260 000 € 14 €/m²
  • Обектен код 42081
  • Квадратура 18000 m²
  • Разстояние до морето 15000 m

Абонамент за бюлетин