Продажба - Парцел 13376 m² В Айя-Напе

Гърция Кипър Фамагуста Агия Напа
315 000 €
23 €/m²
Property 58721 photo 1
Property 58721 photo 2
Property 58721 photo 3
Property 58721 photo 4

Details

Описание

Продава се Парцел с площ 13376 кв.м. В Айя-Напе

Продажба
265 000 € 681 €/m²
  • Обектен код 27189
  • Квадратура 389 m²
  • Разстояние до морето 50 m
Продажба
364 950 € 450 €/m²
  • Обектен код 23393
  • Квадратура 811 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
358 000 € 400 €/m²
  • Обектен код 23398
  • Квадратура 895 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
300 000 €
  • Обектен код 35277
  • Квадратура 0 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
424 800 € 480 €/m²
  • Обектен код 23394
  • Квадратура 885 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
300 000 € 250 €/m²
  • Обектен код 25494
  • Квадратура 1200 m²
  • Разстояние до морето 1000 m

Абонамент за бюлетин