Продажба - Парцел 1253 m² В Никосии

Гърция Кипър Никозия
267 550 €
213 €/m²
Property 25714 photo 1
  • Обектен код 25714
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Парцел
  • Площ на участък 1253 m²
  • Област Никосия
  • Информация Никозия (Кипър)

Details

  • Разстояние до летището: 7 km

Описание

Продава се Парцел с площ 1253 кв.м. В Никосии

Продажба
364 950 € 450 €/m²
  • Обектен код 23393
  • Квадратура 811 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
358 000 € 400 €/m²
  • Обектен код 23398
  • Квадратура 895 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
270 000 € 409 €/m²
  • Обектен код 26338
  • Квадратура 660 m²
  • Разстояние до морето 7500 m

Абонамент за бюлетин