Продажба - Парцел 660 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
270 000 €
409 €/m²
Property 26338 photo 1
  • Обектен код 26338
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Парцел
  • Площ на участък 660 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • разстояние до морето: 7500 m
  • Разстояние до летището: 48 km

Описание

Продава се Парцел с площ 660 кв.м. В Лимассоле С възможност за строеж до 500 кв.м. Имотът предлага красива гледка към морето.

Продажба
352 400 € 400 €/m²
  • Обектен код 23407
  • Квадратура 881 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
379 753 € 437 €/m²
  • Обектен код 23405
  • Квадратура 869 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
300 000 € 125 €/m²
  • Обектен код 43792
  • Квадратура 2385 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
358 000 € 400 €/m²
  • Обектен код 23398
  • Квадратура 895 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
220 000 € 180 000 € 139 €/m²
  • Обектен код 40527
  • Квадратура 1293 m²
  • Разстояние до морето 1500 m

Абонамент за бюлетин