Продажба - Парцел 2221 m² В Никосии

Гърция Кипър Никозия
225 000 €
101 €/m²
Property 51667 photo 1
Property 51667 photo 2
Property 51667 photo 3
Property 51667 photo 4
  • Обектен код 51667
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Парцел
  • Площ на участък 2221 m²
  • Област Никосия
  • Информация Никозия (Кипър)

Details

Описание

Продава се Парцел с площ 2221 кв.м. В Никосии

Продажба
300 000 €
  • Обектен код 35277
  • Квадратура 0 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
200 000 € 336 €/m²
  • Обектен код 42293
  • Квадратура 594 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
265 000 € 681 €/m²
  • Обектен код 27189
  • Квадратура 389 m²
  • Разстояние до морето 50 m
Продажба
300 000 € 250 €/m²
  • Обектен код 25494
  • Квадратура 1200 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
250 000 € 420 €/m²
  • Обектен код 39908
  • Квадратура 595 m²
  • Разстояние до морето 1200 m
Продажба
310 000 € 111 €/m²
  • Обектен код 25599
  • Квадратура 2788 m²
  • Разстояние до морето 750 m

Абонамент за бюлетин