Продажба - Парцел 2788 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
310 000 €
111 €/m²
Property 25599 photo 1
  • Обектен код 25599
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Парцел
  • Площ на участък 2788 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)

Details

  • разстояние до морето: 750 m
  • Разстояние до летището: 13 km

Описание

Продава се Парцел с площ 2788 кв.м. В Пафосе

Продажба
458 500 € 500 €/m²
  • Обектен код 23397
  • Квадратура 917 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
424 800 € 480 €/m²
  • Обектен код 23394
  • Квадратура 885 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
395 000 € 393 €/m²
  • Обектен код 53124
  • Квадратура 1004 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
435 000 € 46 €/m²
  • Обектен код 58719
  • Квадратура 9384 m²
Продажба
330 000 € 1284 €/m²
  • Обектен код 27147
  • Квадратура 257 m²
  • Разстояние до морето 1500 m

Абонамент за бюлетин