Property 46483 photo 1
Property 46483 photo 2
Property 46483 photo 3
Property 46483 photo 4

Details

Описание

Продава се Парцел с площ 9309 кв.м. В Никосии

Продажба
296 280 € 360 €/m²
  • Обектен код 23399
  • Квадратура 823 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
300 000 € 125 €/m²
  • Обектен код 43792
  • Квадратура 2385 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
352 400 € 400 €/m²
  • Обектен код 23407
  • Квадратура 881 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
350 000 € 266 900 € 53 €/m²
  • Обектен код 25630
  • Квадратура 5017 m²
  • Разстояние до морето 520 m
Продажба
310 000 € 111 €/m²
  • Обектен код 25599
  • Квадратура 2788 m²
  • Разстояние до морето 750 m
Продажба
210 000 € 318 €/m²
  • Обектен код 48676
  • Квадратура 660 m²
  • Разстояние до морето 5000 m

Абонамент за бюлетин