Продажба - Парцел 5017 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
350 000 € 266 900 €
53 €/m²
Property 25630 photo 1
  • Обектен код 25630
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Парцел
  • Площ на участък 5017 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)

Details

  • разстояние до морето: 520 m
  • Разстояние до летището: 41 km

Описание

Продава се Парцел с площ 5017 кв.м. В Пафосе

Продажба
460 000 € 603 €/m²
  • Обектен код 53061
  • Квадратура 762 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
379 753 € 437 €/m²
  • Обектен код 23405
  • Квадратура 869 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
503 500 € 500 €/m²
  • Обектен код 23377
  • Квадратура 1007 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
296 280 € 360 €/m²
  • Обектен код 23399
  • Квадратура 823 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
315 000 € 418 €/m²
  • Обектен код 53057
  • Квадратура 752 m²
  • Разстояние до морето 5000 m

Абонамент за бюлетин