Продажба - Парцел 752 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Ипсони
315 000 €
418 €/m²
Property 53057 photo 1

Details

  • Коефициент на сграда: 80
  • разстояние до морето: 5000 m
  • Разстояние до летището: 65 km

Описание

Продава се Парцел с площ 752 кв.м. В Лимассоле

Продажба
350 000 € 391 €/m²
  • Обектен код 23408
  • Квадратура 895 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
414 800 € 400 €/m²
  • Обектен код 23385
  • Квадратура 1037 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
460 000 € 603 €/m²
  • Обектен код 53061
  • Квадратура 762 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
450 000 € 150 €/m²
  • Обектен код 32660
  • Квадратура 3000 m²
  • Разстояние до морето 5000 m

Абонамент за бюлетин