Продажба - Парцел 1332 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Лемесос
335 000 €
251 €/m²
Property 58818 photo 1
Property 58818 photo 2
Property 58818 photo 3

Details

Описание

Продава се Парцел с площ 1332 кв.м. В Лимассоле

Продажба
490 000 € 801 €/m²
  • Обектен код 53060
  • Квадратура 611 m²
  • Разстояние до морето 5200 m
Продажба
350 000 € 266 900 € 53 €/m²
  • Обектен код 25630
  • Квадратура 5017 m²
  • Разстояние до морето 520 m
Продажба
300 000 €
  • Обектен код 35277
  • Квадратура 0 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
369 600 € 400 €/m²
  • Обектен код 23373
  • Квадратура 924 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
490 000 € 8 €/m²
  • Обектен код 57437
  • Квадратура 58060 m²

Абонамент за бюлетин