Property 46320 photo 1
Property 46320 photo 2

Details

Описание

Продава се Парцел с площ 5017 кв.м. В Никосии

Продажба
295 000 € 21 €/m²
  • Обектен код 58865
  • Квадратура 14047 m²
Продажба
395 000 € 635 €/m²
  • Обектен код 53202
  • Квадратура 622 m²
  • Разстояние до морето 5100 m
Продажба
350 000 € 266 900 € 53 €/m²
  • Обектен код 25630
  • Квадратура 5017 m²
  • Разстояние до морето 520 m
Продажба
450 000 € 450 €/m²
  • Обектен код 28899
  • Квадратура 1000 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
458 500 € 500 €/m²
  • Обектен код 23397
  • Квадратура 917 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
460 000 € 603 €/m²
  • Обектен код 53061
  • Квадратура 762 m²
  • Разстояние до морето 4000 m

Абонамент за бюлетин