Продажба - Парцел 3040 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Лемесос
500 000 €
164 €/m²
Property 60654 photo 1
Property 60654 photo 2
Property 60654 photo 3
Property 60654 photo 4
Property 60654 photo 5

Details

Описание

Продава се Парцел с площ 3040 кв.м. В Лимассоле

Продажба
530 000 € 581 €/m²
  • Обектен код 45858
  • Квадратура 911 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
535 000 € 685 €/m²
  • Обектен код 53059
  • Квадратура 781 m²
  • Разстояние до морето 1200 m
Продажба
445 050 € 450 €/m²
  • Обектен код 23382
  • Квадратура 989 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
460 000 € 603 €/m²
  • Обектен код 53061
  • Квадратура 762 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
500 000 € 20 €/m²
  • Обектен код 38231
  • Квадратура 24500 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
550 000 € 71 €/m²
  • Обектен код 37738
  • Квадратура 7700 m²
  • Разстояние до морето 8000 m
Продажба
590 000 € 1008 €/m²
  • Обектен код 32170
  • Квадратура 585 m²
  • Разстояние до морето 1500 m

Абонамент за бюлетин