210 000 €
18 €/m²
Property 58687 photo 1
Property 58687 photo 2
Property 58687 photo 3
Property 58687 photo 4

Details

Описание

Продава се Парцел с площ 11295 кв.м. В Никосии

Продажба
180 000 € 17 €/m²
  • Обектен код 57542
  • Квадратура 10034 m²
Продажба
200 000 € 365 €/m²
  • Обектен код 42291
  • Квадратура 547 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
220 000 € 180 000 € 139 €/m²
  • Обектен код 40527
  • Квадратура 1293 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
296 280 € 360 €/m²
  • Обектен код 23399
  • Квадратура 823 m²
  • Разстояние до морето 2200 m
Продажба
200 000 € 59 €/m²
  • Обектен код 55919
  • Квадратура 3345 m²
Продажба
200 000 € 336 €/m²
  • Обектен код 42293
  • Квадратура 594 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
200 000 € 210 €/m²
  • Обектен код 37948
  • Квадратура 950 m²
  • Разстояние до морето 3600 m

Абонамент за бюлетин