Продажба - Парцел 389 m² В Никосии

Гърция Кипър Никозия
265 000 €
681 €/m²
Property 27189 photo 1
Property 27189 photo 2
Property 27189 photo 3
  • Обектен код 27189
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Парцел
  • Площ на участък 389 m²
  • Област Никосия
  • Информация Никозия (Кипър)

Details

  • разстояние до морето: 50 m
  • Разстояние до летището: 8 km

Описание

Продава се Парцел с площ 389 кв.м. В НикосииТя е част от плана на града. С възможност за строеж до 470 кв.м.

Продажба
300 000 € 125 €/m²
  • Обектен код 43792
  • Квадратура 2385 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
350 000 € 266 900 € 53 €/m²
  • Обектен код 25630
  • Квадратура 5017 m²
  • Разстояние до морето 520 m
Продажба
250 000 € 666 €/m²
  • Обектен код 32169
  • Квадратура 375 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
315 000 € 418 €/m²
  • Обектен код 53057
  • Квадратура 752 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
296 280 € 360 €/m²
  • Обектен код 23399
  • Квадратура 823 m²
  • Разстояние до морето 2200 m

Абонамент за бюлетин