Продажба - Парцел 375 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
250 000 €
666 €/m²
Property 32169 photo 1
  • Обектен код 32169
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Парцел
  • Площ на участък 375 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • разстояние до морето: 3000 m
  • Разстояние до летището: 52 km

Описание

Продава се Парцел с площ 375 кв.м. В Лимассоле С възможност за строеж до 300 кв.м.

Продажба
330 000 € 1284 €/m²
  • Обектен код 27147
  • Квадратура 257 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
350 000 € 266 900 € 53 €/m²
  • Обектен код 25630
  • Квадратура 5017 m²
  • Разстояние до морето 520 m
Продажба
250 000 € 420 €/m²
  • Обектен код 39908
  • Квадратура 595 m²
  • Разстояние до морето 1200 m

Абонамент за бюлетин