Продават

Продажба - Апартамент 71 m² на Олимпийската Ривиера

Гърция Македония Префектура Пиерия Катерини
По запитване
Property 26028 photo 1
Property 26028 photo 2
Property 26028 photo 3
Property 26028 photo 4
Property 26028 photo 5
Property 26028 photo 6
Property 26028 photo 7
Property 26028 photo 8

Details

  • Година на строителство: 2006
  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 50 m
  • Разстояние до летището: 65 km

Услуги

  • паркинг
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 71 кв.м на Олимпийската Ривиера. Апартаментът е разположен на партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Имотът е резервиран!

Продажба
193 000 € 2144 €/m²
  • Обектен код 64042
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
58 000 € 2761 €/m²
  • Обектен код 64176
  • Квадратура 21 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
105 000 € 2763 €/m²
  • Обектен код 64177
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
110 000 € 909 €/m²
  • Обектен код 64459
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
140 000 € 1308 €/m²
  • Обектен код 64563
  • Квадратура 107 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
175 000 € 1346 €/m²
  • Обектен код 64987
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
155 000 € 1409 €/m²
  • Обектен код 65450
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
240 000 € 3380 €/m²
  • Обектен код 65705
  • Квадратура 71 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
145 000 € 1494 €/m²
  • Обектен код 65712
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
170 000 € 3148 €/m²
  • Обектен код 65798
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин