Продажба - Вила 820 m² в Касандра (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Касандра Неа Фокая
1 600 000 €
1951 €/m²
Property 282 photo 1
Property 282 photo 2
Property 282 photo 3
Property 282 photo 4
Property 282 photo 5
Property 282 photo 6
Property 282 photo 7
Property 282 photo 8
Property 282 photo 9

Details

  • Брой етажи: 5
  • Плаж: песчаный
  • Брой стаи: 24: 2 двухэтажные квартиры: 2 комнаты, зал с кухней, ванная. 6 квартир: 2 комнаты, зал с кухней, ванная
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до край. град: 5 km
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Гледка към морето
  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба 5-етажна вила с площ 820 кв.м в Касандра (Халкидики). Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, паркомясто, градина.

Къщата се състои от 2 двуетажни апартамента и 6 едноетажни апартамента, които имат отделни входове и могат да се ползват поотделно. Всеки апартамент се състои от 2 спални, хол с кухня и баня.

Продажба
1 600 000 € 1951 €/m²
  • Обектен код 282
  • Квадратура 820 m²
  • Брой стаи 24
Препоръчваме Продажба
По запитване
  • Обектен код 406
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 600 000 € 1 300 000 € 6666 €/m²
  • Обектен код 21797
  • Квадратура 195 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 300 000 € 3823 €/m²
  • Обектен код 22579
  • Квадратура 340 m²
  • Разстояние до морето 500 m
Продажба
1 350 000 € 1 100 000 € 4680 €/m²
  • Обектен код 35372
  • Квадратура 235 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
1 500 000 € 4054 €/m²
  • Обектен код 47757
  • Квадратура 370 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 300 000 € 5200 €/m²
  • Обектен код 48923
  • Квадратура 250 m²
  • Разстояние до морето 1300 m
Продажба
1 700 000 € 4250 €/m²
  • Обектен код 59745
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 760 000 € 4455 €/m²
  • Обектен код 60098
  • Квадратура 395 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 450 000 € 4833 €/m²
  • Обектен код 64107
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 8

Абонамент за бюлетин