450 000 € 427 000 €
1817 €/m²
Property 31383 photo 1
Property 31383 photo 2
Property 31383 photo 3
Property 31383 photo 4
Property 31383 photo 5
Property 31383 photo 6
Property 31383 photo 7
Property 31383 photo 8
Property 31383 photo 9
Property 31383 photo 10
Property 31383 photo 11
Property 31383 photo 12
Property 31383 photo 13
Property 31383 photo 14

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2002
  • Брой стаи: 5
  • Отопление: дизел
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 9400 m
  • Разстояние до летището: 7 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 235 кв.м на Крит. Партер и се състои от 2 холове, една кухня, 2 бани, един офис. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага красива гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, паркомясто, градина, барбекю, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
480 000 € 3428 €/m²
  • Обектен код 56516
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
540 000 € 1350 €/m²
  • Обектен код 26503
  • Квадратура 400 m²
  • Разстояние до морето 500 m
Продажба
399 000 € 1117 €/m²
  • Обектен код 61234
  • Квадратура 357 m²
  • Разстояние до морето 2500 m
Продажба
450 000 € 427 000 € 1817 €/m²
  • Обектен код 31383
  • Квадратура 235 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
650 000 € 2480 €/m²
  • Обектен код 65099
  • Квадратура 262 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
379 000 € 11484 €/m²
  • Обектен код 65541
  • Квадратура 33 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
480 000 € 450 000 € 2045 €/m²
  • Обектен код 29743
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
540 000 € 450 000 € 2812 €/m²
  • Обектен код 36690
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
600 000 € 495 000 € 2250 €/m²
  • Обектен код 39675
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
406 000 € 160 000 € 3265 €/m²
  • Обектен код 62714
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин