535 000 €
7643 €/m²
Property 31431 photo 1
Property 31431 photo 2
Property 31431 photo 3
Property 31431 photo 4
Property 31431 photo 5
Property 31431 photo 6
Property 31431 photo 7
Property 31431 photo 8
Property 31431 photo 9
Property 31431 photo 10
Property 31431 photo 11
Property 31431 photo 12
Property 31431 photo 13
Property 31431 photo 14

Details

  • Година на строителство: 1975
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 5300 m
  • Разстояние до край. град: 4 km
  • Разстояние до летището: 6 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна къща с площ 70 кв.м в Солун. Къщата и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Къщата има слънчево изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, паркомясто, градина, райграс, отопление, складово помещение.

Продажба
480 000 € 420 000 € 1400 €/m²
  • Обектен код 33783
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
450 000 € 1200 €/m²
  • Обектен код 42027
  • Квадратура 375 m²
  • Брой стаи 12
Продажба
450 000 € 2045 €/m²
  • Обектен код 34715
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
450 000 € 2250 €/m²
  • Обектен код 65612
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 6
Препоръчваме Продажба
500 000 € 2040 €/m²
  • Обектен код 65754
  • Квадратура 245 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
470 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 62412
  • Квадратура 235 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 1046 €/m²
  • Обектен код 51230
  • Квадратура 430 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
500 000 € 1204 €/m²
  • Обектен код 60209
  • Квадратура 415 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
750 000 € 2777 €/m²
  • Обектен код 29964
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
650 000 € 580 000 € 2148 €/m²
  • Обектен код 38861
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин