1143 имоти в 77 страници

Препоръчваме Продажба
200 000 € 3389 €/m²
  • Обектен код 51993
  • Квадратура 59 m²
  • Разстояние до морето 80 m
Препоръчваме Продажба
95 000 € 2065 €/m²
  • Обектен код 40576
  • Квадратура 46 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Препоръчваме Продажба
390 000 € 2826 €/m²
  • Обектен код 64632
  • Квадратура 138 m²
  • Брой стаи 4
Препоръчваме Продажба
90 000 € 2045 €/m²
  • Обектен код 64769
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 2
Препоръчваме Продажба
72 000 € 2057 €/m²
  • Обектен код 64770
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 1
Препоръчваме Продажба
325 000 € 3735 €/m²
  • Обектен код 64810
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
500 000 € 4166 €/m²
  • Обектен код 64811
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Препоръчваме Продажба
345 000 € 2363 €/m²
  • Обектен код 64904
  • Квадратура 146 m²
  • Брой стаи 4
Препоръчваме Продажба
168 000 € 1826 €/m²
  • Обектен код 65112
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 4
Препоръчваме Продажба
137 000 € 2107 €/m²
  • Обектен код 65315
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
420 000 € 4158 €/m²
  • Обектен код 65387
  • Квадратура 101 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
365 000 € 3842 €/m²
  • Обектен код 65389
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
260 000 € 2888 €/m²
  • Обектен код 65434
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
200 000 € 2857 €/m²
  • Обектен код 65440
  • Квадратура 70 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Препоръчваме Продажба
250 000 € 59 €/m²
  • Обектен код 65670
  • Квадратура 4200 m²
  • Разстояние до морето 4500 m

Недвижими имоти в Солун – Предградия

Търсите имот в Гърция с силен потенциал за живеене и инвестиция? Предградията на Солун съчетават спокоен средиземноморски начин на живот с предимствата на съвременен европейски град. Независимо дали планирате да се преместите, да купите ваканционен имот или да инвестирате в имот под наем, по-големият район на Солун предлага широк набор от възможности за недвижими имоти.

Защо да изберете предградията на Солун

Предградията на Солун се простират от зелени хълмове до крайбрежието на Термейския залив, предлагайки по-тихи квартали, повече пространство и по-добро качество на въздуха в сравнение с натоварения център на града. Тук можете да намерите:

  • Модерни апартаменти в нови жилищни комплекси
  • Самостоятелни къщи с частни градини и басейни
  • Таунхауси и мезонети в подходящи за семейства райони
  • Парцели земя за изграждане на дом в Гърция

Популярни предградия

Сред най-привлекателните предградия на Солун са:

  • Панорама – престижна хълмиста зона с панорамни гледки към морето и града.
  • Пилеа & Пилайя – тихи жилищни райони близо до търговски центрове и училища.
  • Терми – бързо развиващо се предградие със съвременна инфраструктура и лесен достъп до летището.
  • Каламария & Неа Кріні – крайбрежни квартали с яхтено пристанище, крайбрежна алея и начин на живот до морето.
  • Епаноми, Неа Миханиона, Агиа Триада – крайбрежни предградия, идеални за ваканционни имоти и наем.

Предимства при покупка на имот в предградията на Солун