125 000 €
1136 €/m²
Property 66133 photo 1
Property 66133 photo 2
Property 66133 photo 3
Property 66133 photo 4
Property 66133 photo 5
Property 66133 photo 6
Property 66133 photo 7
Property 66133 photo 8
Property 66133 photo 9
Property 66133 photo 10
Property 66133 photo 11
Property 66133 photo 12
Property 66133 photo 13
Property 66133 photo 14
Property 66133 photo 15
Property 66133 photo 16
Property 66133 photo 17

Details

  • Година на строителство: 1985
  • Година на обновяване: 2020
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 35000 m
  • Разстояние до летището: 55 km

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна къща с площ 110 кв.м в Солун. Къщата и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, едно складово помещение. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, паркомясто, градина, райграс, барбекю, гараж, отопление, алармена система, складово помещение. Имотът разполага с градина на покрива.

Продажба
150 000 € 135 000 € 2700 €/m²
  • Обектен код 8521
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
180 000 € 160 000 € 1230 €/m²
  • Обектен код 29227
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
132 000 € 2030 €/m²
  • Обектен код 62776
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
155 000 € 2066 €/m²
  • Обектен код 65171
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
185 000 € 1480 €/m²
  • Обектен код 65679
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
125 000 € 1136 €/m²
  • Обектен код 66133
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин