Продават

Продажба - Апартамент 70 m² в Солун

Гърция Солун Солун - Община
По запитване
Property 3262 photo 1
Property 3262 photo 2
Property 3262 photo 3
Property 3262 photo 4
Property 3262 photo 5
Property 3262 photo 6
Property 3262 photo 7
Property 3262 photo 8
Property 3262 photo 9
Property 3262 photo 10
Property 3262 photo 11
  • Обектен код 3262
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 70 m²
  • Област Солун
  • Информация Солун - Община (Солун)
  • Брой стаи 3

Details

  • Годишно: 4,23%
  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до летището: 19 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 70 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто, cградата има асансьор.

Продажба
240 000 € 2181 €/m²
  • Обектен код 56651
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
120 000 € 1500 €/m²
  • Обектен код 56682
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 2066 €/m²
  • Обектен код 56786
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
230 000 € 1900 €/m²
  • Обектен код 56787
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 4
Инвестиции Продажба
105 000 € 1381 €/m²
  • Обектен код 57156
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
400 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 57270
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
115 000 € 1982 €/m²
  • Обектен код 57466
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
310 000 € 3195 €/m²
  • Обектен код 57576
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
340 000 € 3505 €/m²
  • Обектен код 57577
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
370 000 € 3814 €/m²
  • Обектен код 57578
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин