Продават

Продажба - Апартамент 34 m² в Солун

Гърция Солун Солун - Община
По запитване
Property 3264 photo 1
Property 3264 photo 2
Property 3264 photo 3
Property 3264 photo 4
Property 3264 photo 5
Property 3264 photo 6
Property 3264 photo 7
Property 3264 photo 8
Property 3264 photo 9
Property 3264 photo 10
Property 3264 photo 11
Property 3264 photo 12
Property 3264 photo 13
Property 3264 photo 14
  • Обектен код 3264
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 34 m²
  • Област Солун
  • Информация Солун - Община (Солун)
  • Брой стаи 1

Details

  • Годишно: 6,01%
  • Брой стаи: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до летището: 19 km

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 34 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на пети етаж и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, cградата има асансьор.

Продажба
152 000 € 4222 €/m²
  • Обектен код 65851
  • Квадратура 36 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
142 000 € 3736 €/m²
  • Обектен код 65852
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
109 000 € 3892 €/m²
  • Обектен код 65853
  • Квадратура 28 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
108 000 € 3857 €/m²
  • Обектен код 65854
  • Квадратура 28 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
217 000 € 2047 €/m²
  • Обектен код 65855
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
75 000 € 641 €/m²
  • Обектен код 65856
  • Квадратура 117 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
118 000 € 3933 €/m²
  • Обектен код 65863
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Препоръчваме Продажба
110 000 € 3142 €/m²
  • Обектен код 65864
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
120 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 65866
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Препоръчваме Наем
от 450 € /на месец 15 €/m²
  • Обектен код 65877
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 1

Абонамент за бюлетин