1 500 000 €
2941 €/m²
Property 32688 photo 1
Property 32688 photo 2
Property 32688 photo 3
Property 32688 photo 4
Property 32688 photo 5
Property 32688 photo 6
Property 32688 photo 7
Property 32688 photo 8
Property 32688 photo 9
Property 32688 photo 10
Property 32688 photo 11
Property 32688 photo 12
Property 32688 photo 13
Property 32688 photo 14
Property 32688 photo 15
Property 32688 photo 16
Property 32688 photo 17
Property 32688 photo 18
Property 32688 photo 19
Property 32688 photo 20
Property 32688 photo 21
Property 32688 photo 22
Property 32688 photo 23
Property 32688 photo 24
Property 32688 photo 25
Property 32688 photo 26
Property 32688 photo 27
Property 32688 photo 28
Property 32688 photo 29
Property 32688 photo 30
Property 32688 photo 31
Property 32688 photo 32
Property 32688 photo 33
Property 32688 photo 34
Property 32688 photo 35
Property 32688 photo 36
Property 32688 photo 37
Property 32688 photo 38
Property 32688 photo 39
Property 32688 photo 40
Property 32688 photo 41
Property 32688 photo 42
Property 32688 photo 43
Property 32688 photo 44

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1986
  • Година на обновяване: 2023
  • Брой стаи: 8
  • Отопление: дизел
  • Условие: Стара сграда
  • Energy Class: Очаква се получаване на сертификат за енергоефективност (EPC)
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 7
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до край. град: 0,75 km
  • Разстояние до летището: 22 km

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 510 кв.м на Крит. Партер и се състои от 2 спални, 2 душове с тоалетна, едно складово помещение, един фитнес. Първи етаж и се състои от 2 холове, една кухня, една трапезария, една тоалетна, едно складово помещение. Втори етаж и се състои от 4 спални, 4 душове с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, барбекю, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 813 000 € 3626 €/m²
  • Обектен код 56674
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
1 220 000 € 2355 €/m²
  • Обектен код 52429
  • Квадратура 518 m²
  • Разстояние до морето 770 m
Продажба
1 760 000 € 5028 €/m²
  • Обектен код 57917
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 300 000 € 2708 €/m²
  • Обектен код 65530
  • Квадратура 480 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 500 000 € 7614 €/m²
  • Обектен код 42669
  • Квадратура 197 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 300 000 € 5909 €/m²
  • Обектен код 38467
  • Квадратура 220 m²
  • Разстояние до морето 4300 m
Продажба
1 350 000 € 7500 €/m²
  • Обектен код 65279
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 470 000 € 5880 €/m²
  • Обектен код 64822
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 4
Препоръчваме Продажба
1 950 000 € 1 400 000 € 4444 €/m²
  • Обектен код 59946
  • Квадратура 315 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
2 150 000 € 1 493 000 € 3317 €/m²
  • Обектен код 15162
  • Квадратура 450 m²
  • Брой стаи 9

Абонамент за бюлетин