1 813 000 €
3626 €/m²
Property 56674 photo 1
Property 56674 photo 2
Property 56674 photo 3
Property 56674 photo 4
Property 56674 photo 5
Property 56674 photo 6
Property 56674 photo 7
Property 56674 photo 8
Property 56674 photo 9
Property 56674 photo 10
Property 56674 photo 11
Property 56674 photo 12
Property 56674 photo 13
Property 56674 photo 14
Property 56674 photo 15
Property 56674 photo 16

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1999
  • Година на обновяване: 2020
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: дизел
  • Условие: Стара сграда
  • Energy Class: Очаква се получаване на сертификат за енергоефективност (EPC)
  • Levels: 3
  • Bedrooms: 2
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до край. град: 2 km
  • Разстояние до летището: 25 km

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 500 кв.м на Крит. Партер и се състои от 2 спални. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината, към гората. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 750 000 € 6076 €/m²
  • Обектен код 65560
  • Квадратура 288 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Продажба
1 600 000 € 6400 €/m²
  • Обектен код 49849
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 500 000 € 7614 €/m²
  • Обектен код 42669
  • Квадратура 197 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 850 000 € 6727 €/m²
  • Обектен код 56150
  • Квадратура 275 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 470 000 € 5880 €/m²
  • Обектен код 64822
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 442 600 € 1 825 000 € 10195 €/m²
  • Обектен код 64619
  • Квадратура 179 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 500 000 € 1 700 000 € 8500 €/m²
  • Обектен код 62228
  • Квадратура 200 m²
  • Разстояние до морето 250 m
Продажба
1 600 000 € 11428 €/m²
  • Обектен код 62213
  • Квадратура 140 m²
  • Разстояние до морето 10 m
Продажба
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 34811
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 000 000 € 6060 €/m²
  • Обектен код 49464
  • Квадратура 330 m²
  • Разстояние до морето 1000 m

Абонамент за бюлетин