1 600 000 €
6400 €/m²
Property 49849 photo 1
Property 49849 photo 2
Property 49849 photo 3
Property 49849 photo 4
Property 49849 photo 5
Property 49849 photo 6
Property 49849 photo 7
Property 49849 photo 8
Property 49849 photo 9
Property 49849 photo 10
Property 49849 photo 11
Property 49849 photo 12
Property 49849 photo 13
Property 49849 photo 14
Property 49849 photo 15
Property 49849 photo 16
Property 49849 photo 17
Property 49849 photo 18
Property 49849 photo 19
Property 49849 photo 20
Property 49849 photo 21
Property 49849 photo 22
Property 49849 photo 23
Property 49849 photo 24
Property 49849 photo 25
Property 49849 photo 26

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2013
  • Брой стаи: 5
  • Отопление: електрически
  • Energy Class: Очаква се получаване на сертификат за енергоефективност (EPC)
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 2700 m
  • Разстояние до летището: 62 km

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 250 кв.м на Крит. Мазе и се състои от едно складово помещение. Партер и се състои от 3 спални, хол с кухня, 3 душове с тоалетна. Първи етаж и се състои от една спалня. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, отопление, складово помещение.

Местоположение

Видео

Подобни обекти

Продажба
1 500 000 € 2941 €/m²
  • Обектен код 32688
  • Квадратура 510 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 550 000 € 2952 €/m²
  • Обектен код 65234
  • Квадратура 525 m²
  • Разстояние до морето 3100 m
Продажба
1 600 000 € 6400 €/m²
  • Обектен код 49849
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 850 000 € 6727 €/m²
  • Обектен код 56150
  • Квадратура 275 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 200 000 € 11000 €/m²
  • Обектен код 45258
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 600 000 € 11428 €/m²
  • Обектен код 62739
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 470 000 € 5880 €/m²
  • Обектен код 64823
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 300 000 € 3823 €/m²
  • Обектен код 65872
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 100 000 € 2 000 000 € 3436 €/m²
  • Обектен код 61298
  • Квадратура 582 m²
  • Разстояние до морето 17000 m
Продажба
1 300 000 € 2708 €/m²
  • Обектен код 65530
  • Квадратура 480 m²
  • Брой стаи 8

Абонамент за бюлетин