2 200 000 €
11000 €/m²
Property 45258 photo 1
Property 45258 photo 2
Property 45258 photo 3
Property 45258 photo 4
Property 45258 photo 5
Property 45258 photo 6
Property 45258 photo 7
Property 45258 photo 8
Property 45258 photo 9
Property 45258 photo 10
Property 45258 photo 11
Property 45258 photo 12
Property 45258 photo 13
Property 45258 photo 14
Property 45258 photo 15
Property 45258 photo 16
Property 45258 photo 17
Property 45258 photo 18

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2011
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 65 m
  • Разстояние до край. град: 4 km
  • Разстояние до летището: 71 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 200 кв.м на Крит. сутерен и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, барбекю, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 850 000 € 6727 €/m²
  • Обектен код 56150
  • Квадратура 275 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 469 000 € 10287 €/m²
  • Обектен код 58507
  • Квадратура 240 m²
  • Разстояние до морето 400 m
Продажба
1 980 000 € 6556 €/m²
  • Обектен код 32769
  • Квадратура 302 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
3 200 000 € 8000 €/m²
  • Обектен код 41673
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
2 000 000 € 5763 €/m²
  • Обектен код 56467
  • Квадратура 347 m²
  • Разстояние до морето 37 m
Продажба
2 100 000 € 2 000 000 € 3436 €/m²
  • Обектен код 61298
  • Квадратура 582 m²
  • Разстояние до морето 17000 m
Продажба
2 986 000 € 2 500 000 € 5555 €/m²
  • Обектен код 49030
  • Квадратура 450 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
1 813 000 € 3626 €/m²
  • Обектен код 56674
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
2 490 000 € 3830 €/m²
  • Обектен код 62543
  • Квадратура 650 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 150 000 € 1 493 000 € 3317 €/m²
  • Обектен код 15162
  • Квадратура 450 m²
  • Брой стаи 9

Абонамент за бюлетин