2 000 000 €
3436 €/m²
Property 35146 photo 1
Property 35146 photo 2
Property 35146 photo 3
Property 35146 photo 4
Property 35146 photo 5

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 7
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 4500 m
  • Разстояние до край. град: 2,7 km
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 582 кв.м на Крит. сутерен и се състои от 2 спални, 3 тоалетни, едно складово помещение, един фитнес. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 4 спални. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Продажба
2 150 000 € 1 493 000 € 3317 €/m²
  • Обектен код 15162
  • Квадратура 450 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
2 200 000 € 11000 €/m²
  • Обектен код 45258
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 500 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 45284
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
2 986 000 € 2 500 000 € 5555 €/m²
  • Обектен код 49030
  • Квадратура 450 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
2 666 000 € 2 500 000 € 3639 €/m²
  • Обектен код 49848
  • Квадратура 687 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 700 000 € 6428 €/m²
  • Обектен код 50284
  • Квадратура 420 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 469 000 € 10287 €/m²
  • Обектен код 58507
  • Квадратура 240 m²
  • Разстояние до морето 400 m
Препоръчваме Продажба
1 950 000 € 1 400 000 € 4444 €/m²
  • Обектен код 59946
  • Квадратура 315 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
2 100 000 € 2 000 000 € 3436 €/m²
  • Обектен код 61298
  • Квадратура 582 m²
  • Разстояние до морето 17000 m
Продажба
2 500 000 € 1 700 000 € 8500 €/m²
  • Обектен код 62228
  • Квадратура 200 m²
  • Разстояние до морето 250 m

Абонамент за бюлетин