399 000 €
998 €/m²
Property 36251 photo 1
Property 36251 photo 2
Property 36251 photo 3
Property 36251 photo 4
Property 36251 photo 5
Property 36251 photo 6
Property 36251 photo 7
Property 36251 photo 8
Property 36251 photo 9
Property 36251 photo 10
Property 36251 photo 11

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 8000 m
  • Разстояние до край. град: 1 km
  • Разстояние до летището: 12 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад
  • Access
  • Вътрешни стълби

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 400 кв.м на Крит. Партер и се състои от една спалня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, хол, една кухня, 2 бани. Loft и се състои от 2 спални. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към гората. Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, градина.

Продажба
425 000 € 320 000 € 1882 €/m²
  • Обектен код 43847
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
530 000 € 499 000 € 2598 €/m²
  • Обектен код 49987
  • Квадратура 192 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
349 000 € 1179 €/m²
  • Обектен код 52535
  • Квадратура 296 m²
  • Разстояние до морето 6900 m
Продажба
480 000 € 3428 €/m²
  • Обектен код 56516
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 2962 €/m²
  • Обектен код 56672
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
399 000 € 1117 €/m²
  • Обектен код 61234
  • Квадратура 357 m²
  • Разстояние до морето 2500 m
Продажба
370 000 € 2387 €/m²
  • Обектен код 61805
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Изключителен Продажба
349 000 € 287 500 € 3506 €/m²
  • Обектен код 62168
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
406 000 € 160 000 € 3265 €/m²
  • Обектен код 62714
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
330 000 € 5500 €/m²
  • Обектен код 65129
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин