По запитване
Property 37372 photo 1
Property 37372 photo 2
Property 37372 photo 3
Property 37372 photo 4
Property 37372 photo 5
Property 37372 photo 6
Property 37372 photo 7
Property 37372 photo 8
Property 37372 photo 9
Property 37372 photo 10
Property 37372 photo 11
Property 37372 photo 12
Property 37372 photo 13
Property 37372 photo 14
Property 37372 photo 15
Property 37372 photo 16
Property 37372 photo 17

Details

  • Година на строителство: 1990
  • Година на обновяване: 2018
  • Брой стаи: 7
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 100 m

Услуги

  • паркинг
  • Камина

Описание

Дава се под наем 2-етажна къща с площ 185 кв.м на Евия. Партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Първи етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е сИмотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: камина, климатик, паркомясто, градина.

Продажба
300 000 € 1052 €/m²
  • Обектен код 5169
  • Квадратура 285 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
140 000 € 1400 €/m²
  • Обектен код 5178
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
140 000 € 666 €/m²
  • Обектен код 5188
  • Квадратура 210 m²
  • Разстояние до морето 600 m
Продажба
120 000 € 1500 €/m²
  • Обектен код 5189
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
245 000 € 2450 €/m²
  • Обектен код 5254
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
420 000 € 1909 €/m²
  • Обектен код 5609
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
650 000 € 1413 €/m²
  • Обектен код 5614
  • Квадратура 460 m²
  • Брой стаи 13
Продажба
108 000 € 1350 €/m²
  • Обектен код 6027
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
255 000 € 1275 €/m²
  • Обектен код 6239
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
950 000 € 6551 €/m²
  • Обектен код 6549
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин