По запитване
Property 37913 photo 1
Property 37913 photo 2
Property 37913 photo 3
Property 37913 photo 4
Property 37913 photo 5
Property 37913 photo 6

Details

  • Брой стаи: 2
  • Условие: Стара сграда
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1200 m
  • Разстояние до летището: 11 km

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна къща с площ 76 кв.м на Крит. Къщата и се състои от една спалня, хол с кухня, една кухня, баня с тоалетна. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е сИмотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Продажба
2 240 000 € 8615 €/m²
  • Обектен код 52166
  • Квадратура 260 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
349 000 € 1179 €/m²
  • Обектен код 52535
  • Квадратура 296 m²
  • Разстояние до морето 6900 m
Продажба
600 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 62435
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
210 000 € 2258 €/m²
  • Обектен код 31230
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
37 000 € 1156 €/m²
  • Обектен код 63005
  • Квадратура 32 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
По запитване
  • Обектен код 47206
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
85 000 € 685 €/m²
  • Обектен код 65674
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 250 000 € 2525 €/m²
  • Обектен код 57028
  • Квадратура 99 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
700 000 € 1400 €/m²
  • Обектен код 37510
  • Квадратура 500 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
1 280 000 € 907 000 € 2386 €/m²
  • Обектен код 33215
  • Квадратура 380 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин