Property 47206 photo 1
Property 47206 photo 2
Property 47206 photo 3
Property 47206 photo 4
Property 47206 photo 5
Property 47206 photo 6
Property 47206 photo 7
Property 47206 photo 8
Property 47206 photo 9
Property 47206 photo 10
Property 47206 photo 11
Property 47206 photo 12
Property 47206 photo 13
Property 47206 photo 14
Property 47206 photo 15
Property 47206 photo 16

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 5
  • Отопление: дизел
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 1800 m
  • Разстояние до летището: 62 km

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 240 кв.м на Крит. Партер и се състои от 3 спални, една кухня, 2 бани. Първи етаж и се състои от хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Втори етаж и се състои от една спалня, една баня, един офис, една съблекалня. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага красива гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, паркомясто, градина, барбекю, отопление.

Продажба
48 000 € 564 €/m²
  • Обектен код 66035
  • Квадратура 85 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
100 000 € 666 €/m²
  • Обектен код 34490
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
85 000 € 685 €/m²
  • Обектен код 65674
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
680 000 € 3695 €/m²
  • Обектен код 42028
  • Квадратура 184 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
370 000 € 2387 €/m²
  • Обектен код 61805
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 427 000 € 1817 €/m²
  • Обектен код 31383
  • Квадратура 235 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
540 000 € 1350 €/m²
  • Обектен код 26503
  • Квадратура 400 m²
  • Разстояние до морето 500 m
Продажба
530 000 € 499 000 € 2598 €/m²
  • Обектен код 49987
  • Квадратура 192 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
260 000 € 230 000 € 4181 €/m²
  • Обектен код 50347
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
900 000 € 750 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 34895
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин