700 000 €
1818 €/m²
Property 38615 photo 1
Property 38615 photo 2
Property 38615 photo 3
Property 38615 photo 4
Property 38615 photo 5
Property 38615 photo 6
Property 38615 photo 7
Property 38615 photo 8
Property 38615 photo 9
Property 38615 photo 10
Property 38615 photo 11
Property 38615 photo 12

Details

  • Година на строителство: 1995
  • Брой стаи: 7
  • разстояние до морето: 1300 m
  • Разстояние до край. град: 36 km
  • Разстояние до летището: 39 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба хотел с площ 385 кв.м на о-в Корфу. Xотелът има 1-ниво. хотелът е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, складово помещение.

Предлагаме за продажба хотел с площ от 385 кв.м на остров Корфу. Хотелът разполага с 6 студия и 1 апартамента с две спални. Всички стаи са обзаведени. Към хотела има прилежащ парцел с площ от 1800 квадратни метра с красива градина, разполага с басейн от 100кв.м за възрастни и деца.

Намира се само на 1300 метра от морето, в туристическото селище с развита инфраструктура, банки, магазини, механи и кафенета.

Продажба
700 000 € 1750 €/m²
  • Обектен код 51183
  • Квадратура 400 m²
  • Разстояние до морето 125 m
Продажба
740 000 € 1541 €/m²
  • Обектен код 66009
  • Квадратура 480 m²
  • Брой стаи 15
Продажба
750 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 22693
  • Квадратура 200 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
650 000 € 1940 €/m²
  • Обектен код 23749
  • Квадратура 335 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
750 000 € 1500 €/m²
  • Обектен код 3923
  • Квадратура 500 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
650 000 € 1625 €/m²
  • Обектен код 22924
  • Квадратура 400 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
780 000 € 645 000 € 1290 €/m²
  • Обектен код 62140
  • Квадратура 500 m²
  • Разстояние до морето 2500 m
Продажба
750 000 € 4166 €/m²
  • Обектен код 5978
  • Квадратура 180 m²
  • Разстояние до морето 900 m
Продажба
750 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 26132
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 17
Продажба
875 000 € 2123 €/m²
  • Обектен код 25751
  • Квадратура 412 m²
  • Брой стаи 11

Абонамент за бюлетин