1 200 000 €
7500 €/m²
Property 39221 photo 1
Property 39221 photo 2
Property 39221 photo 3
Property 39221 photo 4
Property 39221 photo 5
Property 39221 photo 6

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2020
  • Брой стаи: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 410 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 160 кв.м на Крит. Партер и се състои от една спалня, хол, една кухня, една баня, едно джакузи. Първи етаж и се състои от една спалня. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, тенти, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 470 000 € 5880 €/m²
  • Обектен код 64822
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 600 000 € 11428 €/m²
  • Обектен код 62213
  • Квадратура 140 m²
  • Разстояние до морето 10 m
Продажба
1 220 000 € 2355 €/m²
  • Обектен код 52429
  • Квадратура 518 m²
  • Разстояние до морето 770 m
Продажба
1 100 000 € 950 000 € 3275 €/m²
  • Обектен код 57927
  • Квадратура 290 m²
  • Разстояние до морето 550 m
Продажба
1 067 000 € 6276 €/m²
  • Обектен код 62193
  • Квадратура 170 m²
  • Разстояние до морето 850 m
Продажба
1 400 000 € 11666 €/m²
  • Обектен код 34802
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 500 000 € 7500 €/m²
  • Обектен код 65411
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 7
Наем
По запитване
  • Обектен код 47392
  • Квадратура 740 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 500 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 65237
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 000 000 € 2590 €/m²
  • Обектен код 65909
  • Квадратура 386 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин