Запазени

Продажба - Хотел 700 m² на Олимпийската Ривиера

Гърция Македония Префектура Пиерия
По запитване
Property 4013 photo 1
Property 4013 photo 2
Property 4013 photo 3
Property 4013 photo 4
Property 4013 photo 5
Property 4013 photo 6
Property 4013 photo 7
Property 4013 photo 8
Property 4013 photo 9
  • Обектен код 4013
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Хотел
  • Квадратура 700 m²
  • Площ на участък 310 m²
  • Област Олимпийска Ривиера
  • Информация Префектура Пиерия (Македония)

Details

  • Година на строителство: 2001
  • Плаж: песчаный
  • Брой стаи: 18: салон, ресепшн, 18 номеров + разрешение на строительство 7 номеров
  • Други удобства: кондиционеры тепло-холод, полностью меблирован, газон, номера площадью 18-20 кв.м
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 38 km

Описание

Предлагаме за продажба хотел с площ 700 кв.м на Олимпийската Ривиера. Xотелът има 1-ниво. хотелът е с Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Продава се Хотел от 700 кв.м. с парцел от 310 кв.м. Намира се в популярно курортно селище на Олимпийската Ривиера. Хотелът е на 200 метра от широкия пясъчен плаж и е разположен срещу зеления парк. Хотелът е разположен на 3 етажа и се състои от рецепция, хол, 18 стаи, състоящи се от кухня и санитарни възли. На горния четвърти етаж има разрешение за строеж на още 7 стаи. Всички стаи са обзаведени и оборудвани с климатик и телевизор. В непосредствена близост има развита туристическа зона, която осигурява всички удобства.

Имотът е резервиран!

Продажба
1 000 000 € 1769 €/m²
  • Обектен код 39212
  • Квадратура 565 m²
  • Брой стаи 19
Продажба
5 500 000 € 1964 €/m²
  • Обектен код 41587
  • Квадратура 2800 m²
  • Брой стаи 47
Продажба
По запитване
  • Обектен код 42635
  • Квадратура 5800 m²
  • Брой стаи 90
Продажба
1 000 000 € 1298 €/m²
  • Обектен код 42650
  • Квадратура 770 m²
  • Брой стаи 25
Продажба
2 600 000 € 2363 €/m²
  • Обектен код 42939
  • Квадратура 1100 m²
  • Брой стаи 28
Продажба
По запитване
  • Обектен код 42940
  • Квадратура 1100 m²
  • Брой стаи 28
Продажба
1 200 000 € 1438 €/m²
  • Обектен код 43399
  • Квадратура 834 m²
  • Брой стаи 16
Продажба
700 000 € 1080 €/m²
  • Обектен код 45330
  • Квадратура 648 m²
  • Брой стаи 16
Продажба
700 000 € 2058 €/m²
  • Обектен код 45519
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
880 000 € 977 €/m²
  • Обектен код 49914
  • Квадратура 900 m²
  • Брой стаи 23

Абонамент за бюлетин