Продажба - Вила 144 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
895 000 €
6215 €/m²
Property 40534 photo 1
Property 40534 photo 2
  • Обектен код 40534
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 144 m²
  • Площ на участък 1024 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 36 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 144 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина.

Продажба
720 000 € 3529 €/m²
  • Обектен код 56948
  • Квадратура 204 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 200 000 € 3870 €/m²
  • Обектен код 45697
  • Квадратура 310 m²
  • Разстояние до морето 800 m
Продажба
880 000 € 3211 €/m²
  • Обектен код 23197
  • Квадратура 274 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
875 000 € 799 000 € 1815 €/m²
  • Обектен код 40223
  • Квадратура 440 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
724 472 € 684 800 € 3057 €/m²
  • Обектен код 9363
  • Квадратура 224 m²
  • Разстояние до морето 4500 m
Продажба
1 190 000 € 5891 €/m²
  • Обектен код 55902
  • Квадратура 202 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
788 200 € 2680 €/m²
  • Обектен код 49747
  • Квадратура 294 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
970 000 € 3031 €/m²
  • Обектен код 41547
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
750 000 € 2380 €/m²
  • Обектен код 46652
  • Квадратура 315 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 300 000 € 5118 €/m²
  • Обектен код 37733
  • Квадратура 254 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин