480 000 €
1846 €/m²
Property 40792 photo 1
Property 40792 photo 2
Property 40792 photo 3
Property 40792 photo 4
Property 40792 photo 5
Property 40792 photo 6
Property 40792 photo 7
Property 40792 photo 8
Property 40792 photo 9
Property 40792 photo 10
Property 40792 photo 11
Property 40792 photo 12
Property 40792 photo 13
Property 40792 photo 14
Property 40792 photo 15
Property 40792 photo 16
Property 40792 photo 17
Property 40792 photo 18
Property 40792 photo 19
Property 40792 photo 20
Property 40792 photo 21

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 1990
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 5000 m
  • Разстояние до край. град: 6 km
  • Разстояние до летището: 6 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 260 кв.м на о-в Корфу. Партер и се състои от 3 спални, хол, една кухня, една баня, една тоалетна, едно складово помещение. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е сИмотът предлага красива гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, тенти, паркомясто, градина, райграс, отопление, складово помещение.

Продажба
440 000 € 2233 €/m²
  • Обектен код 45862
  • Квадратура 197 m²
  • Брой стаи 12
Продажба
600 000 € 2068 €/m²
  • Обектен код 38919
  • Квадратура 290 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
480 000 € 1504 €/m²
  • Обектен код 59267
  • Квадратура 319 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
400 000 € 3125 €/m²
  • Обектен код 61297
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
645 000 € 3794 €/m²
  • Обектен код 63017
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
680 000 € 8292 €/m²
  • Обектен код 56489
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
640 000 € 2133 €/m²
  • Обектен код 41798
  • Квадратура 300 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
580 000 € 3717 €/m²
  • Обектен код 24433
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
405 000 € 3115 €/m²
  • Обектен код 35180
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
480 000 € 1391 €/m²
  • Обектен код 49548
  • Квадратура 345 m²
  • Разстояние до морето 1200 m

Абонамент за бюлетин