Продажба - Апартамент 135 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
По запитване
Property 41373 photo 1
Property 41373 photo 2
Property 41373 photo 3
  • Обектен код 41373
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 135 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 135 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С

Продажба
390 000 € 331 500 € 3013 €/m²
  • Обектен код 41639
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
600 000 € 561 000 € 3280 €/m²
  • Обектен код 41658
  • Квадратура 171 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
565 000 € 5231 €/m²
  • Обектен код 41661
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
940 000 € 5280 €/m²
  • Обектен код 41662
  • Квадратура 178 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 290 000 € 5890 €/m²
  • Обектен код 41663
  • Квадратура 219 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 280 000 € 7037 €/m²
  • Обектен код 41664
  • Квадратура 324 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
400 000 € 320 000 € 2831 €/m²
  • Обектен код 41696
  • Квадратура 113 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
680 000 € 578 000 € 3958 €/m²
  • Обектен код 41699
  • Квадратура 146 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
620 000 € 6200 €/m²
  • Обектен код 41711
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
620 000 € 580 000 € 5800 €/m²
  • Обектен код 41712
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин