Продажба - Апартамент 135 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
По запитване
Property 41378 photo 1
Property 41378 photo 2
Property 41378 photo 3
  • Обектен код 41378
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 135 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 135 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С

Продажба
730 000 € 4478 €/m²
  • Обектен код 42489
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 720 000 € 2987 €/m²
  • Обектен код 42721
  • Квадратура 241 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 200 000 € 14666 €/m²
  • Обектен код 42950
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
2 000 000 € 14705 €/m²
  • Обектен код 43628
  • Квадратура 136 m²
  • Разстояние до морето 40 m
Продажба
1 380 000 € 12545 €/m²
  • Обектен код 43651
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
525 000 € 5526 €/m²
  • Обектен код 43705
  • Квадратура 95 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
851 000 € 6211 €/m²
  • Обектен код 44118
  • Квадратура 137 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Препоръчваме Продажба
1 250 000 € 8561 €/m²
  • Обектен код 44123
  • Квадратура 146 m²
  • Разстояние до морето 250 m
Продажба
600 000 € 5084 €/m²
  • Обектен код 44286
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
600 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 44287
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин