Продажба - Апартамент 122 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
По запитване
Property 41396 photo 1
Property 41396 photo 2
Property 41396 photo 3
  • Обектен код 41396
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 122 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 122 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: cградата има асансьор, отопление.

Продажба
374 000 € 3309 €/m²
  • Обектен код 56084
  • Квадратура 113 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
252 450 € 3321 €/m²
  • Обектен код 56085
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 2
Наем
от 6 250 € /на месец 52 €/m²
  • Обектен код 56111
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
498 780 € 3416 €/m²
  • Обектен код 56121
  • Квадратура 146 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 250 € 4515 €/m²
  • Обектен код 56122
  • Квадратура 144 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 250 000 € 8680 €/m²
  • Обектен код 56357
  • Квадратура 144 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
495 000 € 7734 €/m²
  • Обектен код 56452
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
730 000 € 7525 €/m²
  • Обектен код 56457
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
890 000 € 7235 €/m²
  • Обектен код 56458
  • Квадратура 123 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 300 000 € 3651 €/m²
  • Обектен код 56476
  • Квадратура 356 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин