Продажба - Апартамент 118 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
По запитване
Property 41401 photo 1
Property 41401 photo 2
Property 41401 photo 3
  • Обектен код 41401
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 118 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 118 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: cградата има асансьор, отопление.

Продажба
1 125 000 € 5952 €/m²
  • Обектен код 34282
  • Квадратура 189 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
499 000 € 2901 €/m²
  • Обектен код 35205
  • Квадратура 172 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
750 000 € 6250 €/m²
  • Обектен код 35315
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
400 000 € 2395 €/m²
  • Обектен код 35709
  • Квадратура 167 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
365 000 € 3967 €/m²
  • Обектен код 36080
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 750 000 € 7882 €/m²
  • Обектен код 36148
  • Квадратура 222 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
550 000 € 4435 €/m²
  • Обектен код 36190
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
570 000 € 3275 €/m²
  • Обектен код 36194
  • Квадратура 174 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 000 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 36432
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 4193 €/m²
  • Обектен код 36447
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин